Łóżka hotelowe

Poznaj ofertę baz i szczytów dedykowanych branży hotelarskiej.

Łóżka hotelowe

Poznaj ofertę baz i szczytów dedykowanych branży hotelarskiej.

Bazy

Dzięki szerokiej gamie dostępnych tkanin obiciowych, wybarwień nóżek oraz dodatków w postaci kółek i łączników można stworzyć łóżko kontynentalne na miarę potrzeb.

Bazy Komfort Lux i Komfort to bazy typu Boxspring, we wnętrzu których znajdują się sprężyny bonell. Zapewniają one wysoki komfort pracy materaca głównego. Model Komfort Lux ma dodatkowo usztywnione boki, zwiększające jego wytrzymałość.

Szczyty

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów szczytów, wykonanych z płyty meblowej, w całości obitej pianką i tapicerowanej tkaniną obiciową w wielu kolorach oraz teksturach do wyboru.

Łóżko ST

Łóżko jednoczęściowe o konstrukcji drewnianej z wbudowanym materacem bonnellowym lub kieszeniowym. Łóżko ST to niskobudżetowe rozwiązanie o wciąż wysokim standardzie. Najczęściej wykorzystywane jest w ośrodkach kolonijnych, wczasowych oraz w pensjonatach.

MATERAC MP

Niwelują uciążliwą przerwę między materacami. Są niezbędne w przypadku łączenia dwóch pojedynczych łóżek. Pełnią też funkcję nakładki ochronnej na materac. Występują w czterech grubościach: 1 cm, 3 cm, 5 cm i 10 cm.

Dostawki

Dostawki hotelowe z materacem to niezbędny element wyposażenia każdego obiektu noclegowego. Solidny metalowy stelaż i listwy sklejkowe sprężynujące sprawiają, że cała konstrukcja jest bardzo trwała i wygodna dla gości.

Doradcy klienta biznesowego

Grzegorz Bank

Komunikacja: polski, rosyjski
Languages spoken: Polish, Russian

Michał Białkowski

Komunikacja: polski, angielski
Languages spoken: Polish, English

Beata Gromadzka

Komunikacja: polski, niemiecki
Languages spoken: Polish, German

Porozmawiajmy

Skontaktuj się tak jak lubisz lub zostaw kontakt do siebie.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest firma JMB Sp. z o.o. z siedzibą w Redzie, przy ul. Polnej 1, 84-240 Reda. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz, w przypadku wyrażenia zgody na cele marketingowe, do przesyłania treści marketingowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Udzielona przez Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres mb@materacejmb.com.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.