Materace JMB x ITALY

ROYAL SUD

Materac o wyjątkowej sprężystości dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych o niespotykanej wysokości aż 18 cm i pianki HR. Pianka HR to nowoczesna pianka o zwiększonej elastyczności, sprężystości, oddychalności i wytrzymałości. Gwarantuje bezpieczne użytkowanie, z zachowaniem najsurowszych przepisów dotyczących zrównoważonego rozwoju środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia. Materac jest rekomendowany przy schorzeniach kręgosłupa.

Najwyższej jakości tkanina żakardowa przepikowana z pianką 1.5 cm, co zapewnia poczucie komfortu. Dodatkowo zastosowano oddychający pas boczny, który umożliwia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

ROYAL SPORT

Zastosowanie serii wyselekcjonowanych pianek poliuretanowych AirSystem®, charakteryzujących się wysoką elastycznością, gwarantuje zachowanie pierwotnych właściwości materaca. Pianki są nieodkształcalne i odporne na starzenie – osiągnęły wyjątkowe wyniki w testach zmęczeniowych i wytrzymałościowych. Ekskluzywna formuła otwartych komórek zwiększa oddychalność materaca, zapewniając swobodny przepływ powietrza i szybkie rozpraszanie ciepła oraz wilgoci. AirSystem® jest synonimem doskonałości i wysokiej jakości materiałów oraz spełnia wymagania Oeko Tex Standard 100 i LGA.

Nowoczesny pokrowiec stworzony na bazie TENCEL, najbardziej pożądanego włókna ostatnich lat. Gwarantuje odpowiednią regulację termiczną poprzez regularny transport wilgoci, jest delikatny jak jedwab i bardzo chłonny.

ROYAL SUP

Niespotykana kombinacja pianek MIND FOAM® oraz HR gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Każda warstwa spełnia inne zadanie: wierzchnia MIND FOAM® dopasowuje się dociała, a cztery warstwy pianek HR zapewniają wyśmienitą podstawę i oddychalność. Pianka MIND FOAM® dostosowuje swój kształt do kształtu ciała, zapewniając naturalne wsparcie postawy, dzięki czemu mięśnie szyi i lędźwi w czasie snu odpoczywają. Pianka GRAFO zawiera odmianę grafitu, który jest twardym ceramicznym minerałem – ułożona pośrodku warstw rewelacyjnie rozprasza ciepło i zapewnia trwałość materaca. Natomiast pianka poliuretanowa HR, z dodatkiem wyciągu z eukaliptusa, to warstwa o wysokiej sprężystości,
elastyczności oraz oddychalności. Materac gwarantuje bezpieczne użytkowanie, z zachowaniemnaj surowszych przepisów dotyczących zrównoważonego rozwoju środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia.

Luksusowy pokrowiec z wiskozy przepikowany z pianką 1.5 cm, co zapewnia poczucie miękkości i komfortu. Wiskoza jest szczególnie przyjazna dla ciała a ponadto oddychająca i bardzo higieniczna.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.