ROYAL SUP

Niespotykana kombinacja pianek MIND FOAM® oraz HR gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Każda warstwa spełnia inne zadanie: wierzchnia MIND FOAM® dopasowuje się dociała, a cztery warstwy pianek HR zapewniają wyśmienitą podstawę i oddychalność. Pianka MIND FOAM® dostosowuje swój kształt do kształtu ciała, zapewniając naturalne wsparcie postawy, dzięki czemu mięśnie szyi i lędźwi w czasie snu odpoczywają. Pianka GRAFO zawiera odmianę grafitu, który jest twardym ceramicznym minerałem – ułożona pośrodku warstw rewelacyjnie rozprasza ciepło i zapewnia trwałość materaca. Natomiast pianka poliuretanowa HR, z dodatkiem wyciągu z eukaliptusa, to warstwa o wysokiej sprężystości,
elastyczności oraz oddychalności. Materac gwarantuje bezpieczne użytkowanie, z zachowaniemnaj surowszych przepisów dotyczących zrównoważonego rozwoju środowiska, bezpieczeństwa i zdrowia.

Luksusowy pokrowiec z wiskozy przepikowany z pianką 1.5 cm, co zapewnia poczucie miękkości i komfortu. Wiskoza jest szczególnie przyjazna dla ciała a ponadto oddychająca i bardzo higieniczna.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.