KUNSZT

JMB to polska marka z wieloletnią tradycją na rynku. Jej początki sięgają aż 1974 roku.

Kunszt strona

To wówczas, w malowniczo położonym Małym Trójmieście Kaszubskim w województwie pomorskim, Janusz Michał Białkowski (w skrócie JMB) podpisał się pod pierwszymi, wykonanymi przez siebie łóżkami.

Prekursor oraz genialny projektant nadal aktywnie uczestniczy w projektowaniu łóżek oraz wspiera swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem kolejne pokolenie, które kontynuuje jego pasję.

Filozofia handmade

Z biegiem lat marka rozwijała się organicznie, zjednując sobie coraz szerszą rzeszę fanów, a dokonywała tego każdorazowo poprzez zindywidualizowane podejście do potrzeb klienta i kraftową jakość wykonania, wierną filozofii hand-made, które to cechy pozostają wizytówką firmy nieprzerwanie aż po dziś dzień.

Łóżka i materace JMB od prawie 50 lat produkowane są na miejscu, w pomorskich zakładach produkcyjnych, przez lokalnych pracowników, którzy swoją pracę traktują jak pasję i starają się wkładać w nią całe serce.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście serii produktów łóżek oraz materacy, które dostępne są dla odbiorcy indywidualnego poprzez sieci sklepów firmowych jak i w ekskluzywnych salonach sprzedaży JMB Design. Skład i budowa to oryginalna receptura opracowana na kanwie długoletniego doświadczenia i stale pogłębianej wiedzy zdrowym śnie.

Produkowanie łóżek i materacy na zamówienie, pod konkretne potrzeby klienta, daje nam asumpt do stałego rozwoju – z każdym wyzwaniem mierzymy się z tym samym pietystycznym podejściem i z wiecznie niezaspokojoną ambicją.

Już prawie pół wieku współpracujemy z firmami z branży hotelarskiej oraz turystycznej w całej Europie, które zaopatrzyliśmy w tym czasie w tysiące naszych produktów.

Rozumiemy potrzeby biznesu

Podjęliśmy się także zadania wytwarzania specjalistycznych materacy do kój okrętowych, do których uzyskaliśmy niezbędne międzynarodowe certyfikaty. Zapewniają one nie tylko komfort snu dla zmęczonych marynarzy, ale również zdrowie i bezpieczeństwo w trudnych morskich warunkach. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, jak i w całej Europie dostarczających tego typu produkty.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB