Trend BIS

Prostota i elegancja
  • Wariacja kontynentalnego łóżka TREND
  • baza z dodatkowymi sprężynami zwiększająca komfort snu i żywotność materaca
  • różne kolory i wielkości

Wariacja kontynentalnego łóżka TREND, czyli TREND BIS to przede wszystkim zmiana przestrzenna. Pojawia się grubsza ramka na rzecz ustępujących, mniejszych kwadratowych paneli, które dodają nie tylko elegancji i szyku, ale też kompaktowego charakteru. Połączenie wysokiego komfortu snu z niepowtarzalnym designem. Łóżko kontynentalne, baza z dodatkowymi sprężynami zwiększająca komfort snu i żywotność materaca.

Koncepcja

Jeszcze więcej wygody w ramach designerskiej konstrukcji – łóżko idealne do szykownych wnętrz i długiego snu!

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.