Round Pillow

Minimalistyczny design, maksymalny komfort
  • możliwość wyboru różnych tkanin na poduszkach
  • model dostępny w różnych wielkościach
  • łóżko dostępne także w wersji
    z pojemnikiem na pościel
  • możliwość wyboru zagłówka z jedną poduszką lub dwiema

Łóżko kontynentalne ROUND PILLOW charakteryzuje prosty design i wysoki poziom komfortu. Puszysta poducha w zagłówku gwarantują wygodne oparcie. Możliwość wyboru różnych gatunków tkanin i kolorów na poduchach, zagłówku i ramie. Model dostępny w różnych wielkościach.

Koncepcja

Niezwykła forma tego łóżka ma odzwierciedlać Twój charakter: nieprzejednaną duszę odkrywcy i przebojowość, którą kieruje pociąg do tego, co nowe, nieznane i odważne.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odtwórz wideo

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.