Quadro

Piękno w czystej formie
  • luksusowy model
  • cztery warstwy łóżka zaprojektowane w celu najwyższego komfortu spania
  • wezgłowie z prostym wcięciem idealnie nawiązuje do konstrukcji łóżka

Opus magnum marki JMB – ekskluzywne czterowarstwowe QUADRO uwodzi klasycznym pięknem spod znaku Coco Chanel. Doskonale spełni się w nowoczesnej przestrzeni, podkreślając dynamicznie kunsztowny charakter sypialni. Model oferowany jest w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Istnieje także możliwość dobrania innego wezgłowia.

Koncepcja

Cztery odważne warstwy wygody i nienagannego looku – Quadro to opcja dla poszukiwaczy i odkrywców nowych wrażeń.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.