Pure

Czysta przyjemność wypoczynku
  • elegancki, miękki zagłówek
  • efektowne łóżko szczególnie z szerszym zagłówkiem
  • poszczególne panele wezgłowia mogą mieć dowolny wymiar

PURE to czysta przyjemność wypoczynku! Klasyczny wygląd i panelowy zagłówek mają podkreślać wypoczynkowy charakter tego modelu. Pure to czysta forma snu o klasycznym, ale niebanalnym kształcie. Całość dostępna na zamówienie w dowolnych rozmiarach, najlepiej prezentuje się w szlachetnych welurach i aksamitach.

Koncepcja

Czysta elegancja i elastyczna forma dla tych, którzy cenią sobie zindywidualizowane, modne wyposażenie sypialni.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odtwórz wideo

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.