Panel X

Oryginalność i niepowtarzalność
  • łóżko na wymiar
  • dowolna konfiguracja
  • wysokie stalowe nogi ułatwiają odkurzenie
  • dla ceniących oryginalny styl

Kontynentalne łóżko PANEL X to emanacja oryginalności i niepowtarzalności Twojej sypialni. Wezgłowie z nieregularnymi przeszyciami przypomina błękit nieba przeszywany smugami samolotów, nadając mu charakteru odkrywcy. Łóżko na wysokich stalowych nogach w kolorze czarnym lub chrom, które ułatwiają wygodne odkurzanie pod łóżkiem. Możliwość wykonania z pojemnikiem na pościel.

Koncepcja

Połączenie niestandardowości i designu to mieszanka dla odważnych, którzy szukają niecodziennych rozwiązań!

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.