Linea

Uniwersalność i prostota
  • lekko odchylony szczyt daje świetne podparcie pod plecy
  • szeroka, miękka rama łóżka
  • nowoczesny niski zagłówek idealny pod skosy w sypialni

Uniwersalność i prostota – subtelna fizjonomia tego łóżka dopasuje się do każdej sypialni! Powab materiałów, z których wykonano model LINEA zapewni użytkownikowi wrażenie subtelnego komfortu. Szeroka, miękka rama łóżka może być wyposażona w pojemnik na pościel, a lekko odchylone, profilowane wezgłowie umili poranną lekturę bądź oglądanie telewizji.

Koncepcja

Kusząca minimalistycznym podejściem do komfortu propozycja, która pasuje do każdej sypialni.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.