Kwadra M

Prosta forma także dla wymagających
  • miękki, tapicerowany i wygodny zagłówek
  • efektowne złote nóżki
  • ponadczasowy, klasyczny wzór w nowoczesnej formie

KWADRA M to przede wszystkim prosta forma, co nie znaczy, że łóżko nie zadowoli wymagających. Każdy z nas marzy o komfortowym wypoczynku i Kwadra M zadanie to wypełni z nawiązką! Model wyposażony w bazę z pojemnikiem na pościel, idealny do mniejszych sypialni gdyż szerokość całego łóżka odpowiada szerokości materaca. Dostępny w różnych wielkościach i kolorach.

Koncepcja

Wyjątkowa forma tego łóżka łączy w sobie niezwykły komfort i nutę klasyki. Najlepsza opcja dla fanów tradycyjnych rozwiązań.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odtwórz wideo

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.