Enjoy

Łóżko stworzone dla Twojej przyjemności
  • lekka prosta forma
  • wysokie stalowe nogi w kolorze chrom lub czarne
  • łatwość posprzątania pod łóżkiem

ENJOY to łóżko stworzone dla Twojej przyjemności! Lekka, prosta forma w połączeniu z wysokimi stalowymi nogami, nadadzą sypialni nowoczesnego, ale przy tym bezpretensjonalnego charakteru. Kolor i rodzaj tkaniny klienci mogą wybierać spośród bogatej gamy dostępnych materiałów. Łóżko wykonywane jest na dowolny wymiar.

Koncepcja

Minimalistyczne i z klasą – stworzone z myślą o tych, którzy lubują się w prostocie i harmonii!

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.