Domino

Nowoczesność spotyka klasykę
łóżko domino
  • nowoczesny szczyt panelowy
  • każda kostka jest wykonana osobno i może przyjąć dowolny wymiar
  • efektowne łóżko, szczególnie z szerszym zagłówkiem

Wyposażone w nowoczesny szczyt panelowy Łóżko DOMINO kradnie sercem doskonałym połączeniem nowoczesności i klasyki. Z przeznaczeniem dla designerskich przestrzeni sypialnych. Można je zamówić w dowolnym kolorze oraz obiciu. Do kompletu przewidziane są stoliki nocne oraz bankietka. Cena dotyczy modelu z wizualizacji! bez pojemnika na pościel i materaca.

Koncepcja domino

Koncepcja

Domino to propozycja dla wymagających, którzy klasykę stawiają na równi z nowoczesnym podejściem.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odtwórz wideo

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.