Como LM

Ujmujące piękne z Lombardii
  • loftowy design
  • wysokie stalowe nogi w kolorze czarnym lub chrom
  • łatwość posprzątania pod łóżkiem

COMO to jedno z najpiękniejszych jezior na świecie. Lombardia zainspirowała nas do stworzenia modelu, który będzie odzwierciedlał ujmujące piękno tych włoskich krajobrazów spod podnóża Alp. Łóżko Como LM stworzono z myślą o loftowym designie – proste, eleganckie i miękkie wezgłowie wykończone lamówką, wysokie stalowe nogi w kolorze czarnym. Doskonale prezentuje się w tkaninach welurowych. Dzięki zastosowaniu wysokich nóżek sprzątanie pod łóżkiem jest komfortowe. Możliwość zamówienia łóżka w 3 wymiarach. Łóżko kontynentalne, ze sprężynami w bazie, gwarantujące wysoki komfort i trwałość.

Koncepcja

Model Como LM szczególnie przypasuje miłośnikom wyjątkowej estetyki loftowych wnętrz prosto z Włoch.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odtwórz wideo

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.