Carmen

Luksus w klasycznym stylu
łóżko carmen
  • styl nowojorski
  • klasyczne piękno zamknięte w ponadczasowej formie
  • precyzyjnie dopracowane pikowanie podkreśla charakter szczytu
  • stoliki i otwierana bankietka do kompletu

Luksus, styl, klasyka. Przywodzące na myśl najpiękniejsze, letnie włoskie kwatery, łóżko CARMEN wykonano z najwyższej jakości materiałów obiciowych. Rozmiar i kolor łóżka jest dostosowywany pod konkretne potrzeby klienta. Łóżko stanowi również doskonałą bazę produktu typu hotelowego – optymalna podstawa pod każdy materac.

Koncepcja

Carmen to nowojorska klasyka w formie niezwykle luksusowej. Przeznaczona dla wysublimowanych, gustownych wnętrz.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.