Calypso

Eksplozja elegancji, ekstaza wypoczynku
calypso łóżko
  • klasyczne wzornictwo
  • niespotykany, bardzo wygodny profil zagłówka
  • odchylony szczyt idealny dla miłośników książki

CALYPSO to eksplozja elegancji i ekstaza komfortu. Przygotowane według najnowszych zachodnich trendów, łóżko stanie się crème de la crème designu każdej sypialni. Łóżko posiada pojemnik na pościel.

koncepcja calypso

Koncepcja

To fenomenalne łóżko dla tych, którzy lubują się w delikatnym designu i dużej wygodzie do satysfakcjonującego relaksu oraz wciągającej lektury.

Nowy wymiar kraftu

Każde łóżko tworzymy na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta i posługując się naszym własnym rzemiosłem, nad którym pracujemy od 1974 roku.

Perfekcję mamy w DNA

Każdy detal potrzebuję odrobiny uwagi i czułości. Nasza załoga dba o to, by produkt wykończony był według najwyższych możliwych standardów.

Rozmiar na zamówienie

Wierzymy w filozofię craftu, nasze produkty wykonywane są ręcznie przez lokalnych specjalistów, którzy fach w ręku trzymają od kilku dekad. Dzięki temu potrafimy zaadaptować projekt do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, zarówno pod względem rozmiaru jak i konfiguracji.

Wybierz swój styl

Nasze łóżka możemy wykonać z szerokiej gamy najlepszych tkanin, ekoskór i skór naturalnych. Stawiamy na jakość i dostosowujemy się do Twojej wizji sypialni.

Odwiedź nasz salon

Poznajmy się bliżej – znajdź najbliższy salon JMB

Odkryj markę JMB

Kunszt

Poznaj sposób i filozofię naszej pracy.

Oferta dla biznesu

Od lat współpracujemy z hotelami i firmami z całej Polski. Poznaj naszą ofertę.