SPRĘŻYNOWE

KIESZENIOWE

OPTIMAL
OPTIMAL CLASSIC

Wygodny, jednostrefowy materac kieszeniowy. Posiada sprężyny (każda w oddzielnym woreczku) obłożone obustronnie wysokoelastyczną pianką. Klient wybiera twardość pianki w zależności od upodobań. Materac kieszeniowy indywidualnie reaguje na nacisk. W różnych miejscach odpowiednio dopasowuje się do ciała, w zależności od wywieranego nacisku. Dzięki temu jest sprężysty i komfortowy dla użytkowników o różnej wadze ciała. Istnieje możliwość zamówienia wersji usztywnionej wyrobem włókienniczym lub bardziej komfortowej – z pianką lateksową. Wysokość materaca – 20 cm.

CARAT
7-strefowy CARAT CLASSIC

Zaawansowany technologicznie materac siedmiostrefowy z wkładem ze sprężyn kieszeniowych, idealnie dopasowujący się do anatomicznego profilu kręgosłupa. Strefowość materaca polega na zastosowaniu sprężyn o różnych twardościach – mocniejszych tam, gdzie ciało wywiera największy nacisk. Gęstość ułożenia sprężyn to prawie 300 sztuk na metr kwadratowy. Materac po obu stronach ma specjalnie zaprojektowane membrany oraz wysokoelastyczną piankę oferowaną w różnych twardościach. Na życzenie klienta materac może być obłożony obustronnie superkomfortowym lateksem. Pokrowiec Argentum pozostaje zawsze chłodny, świeży i suchy podczas snu. Wysokość materaca – 20 cm.

MULTI_500
7-strefowy MULTI 500 CLASSIC i MULTI 500 LX

Siedmiostrefowy materac kieszeniowy o gęstości 500 sprężyn na metr kwadratowy, co stanowi gwarancję komfortowego i zdrowego snu. Obłożony został obustronnie pianką wysokoelastyczną (Classic) lub lateksową (LX). Całość zapakowana jest w zapinany na suwak pokrowiec antyalergiczny.Model jest dostępny w trzech twardościach (H2, H3, H4) Wysokość materaca: 21 cm.

POCKET_DUO
7-strefowy POCKET DUO i POCKET DUO LX

Najbardziej zaawansowany technologicznie materac kieszeniowy w Polsce! Posiada aż trzy warstwy sprężyn woreczkowych zapewniających niezwykły komfort wypoczynku. Materac posiada dwie strony o różnych twardościach do wyboru. Istnieje możliwość zamówienia materaca obłożonego obustronnie pianką lateksową. Wysokość 26 cm.

optimal_hybryd
Materac Optimal HR

Stanowi połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych w ilości 289/m kw. Pianka HR jest to pianka charakteryzująca się jeszcze lepszym dopasowywaniem się do ciała oraz sprężystością, co daje poczucie jeszcze większego komfortu. Pianka HR jest bardzo trwała na odkształcenia. Pokrowiec materaca stanowi naturalną barierę antybakteryjną. Jest zapinany na zamek, co umożliwia zdjęcie go i wypranie.