SPRĘŻYNOWE

KIESZENIOWE

OPTIMAL
OPTIMAL CLASSIC i OPTIMAL LX

Wygodny, jednostrefowy materac kieszeniowy. Posiada sprężyny (każda w oddzielnym woreczku) obłożone obustronnie wysokoelastyczną pianką. Klient wybiera twardość pianki w zależności od upodobań. Materac kieszeniowy indywidualnie reaguje na nacisk. W różnych miejscach odpowiednio dopasowuje się do ciała, w zależności od wywieranego nacisku. Dzięki temu jest sprężysty i komfortowy dla użytkowników o różnej wadze ciała. Istnieje możliwość zamówienia wersji usztywnionej (H2,H3,H4) wyrobem włókienniczym lub bardziej komfortowej – z pianką lateksową OPTIMAL LX. Wysokość materaca – 20 cm.

CARAT
7-strefowy CARAT CLASSIC i CARAT LX

Model materaca charakteryzuje się wkładem ze sorężyn kieszeniowych ułożonych w siedmiu strefach o różnej twardosci.Materac siedmiostrefowy ze sprężyn kieszeniowych obustronnie obłożonych lateksem. Bardzo wysoka trwałość. Istnieje możliwość zamówienia wersji usztywnionej wyrobem włókienniczym lub bardziej komfortowej – z pianką lateksową CARAT LX. Model, który uzyskał nagrodę Gloria Saluti przyznaną przez Forum Promocji Zdrowia. Model jest dostępny w trzech twardościach (H2, H3, H4). Materac ortopedyczny o wysokości 20 cm

MULTI_500
7-strefowy MULTI 500 CLASSIC i MULTI 500 LX

Siedmiostrefowy materac kieszeniowy o gęstości 500 sprężyn na metr kwadratowy, co stanowi gwarancję komfortowego i zdrowego snu. Obłożony został obustronnie pianką wysokoelastyczną (Classic) lub lateksową (LX). Całość zapakowana jest w zapinany na suwak pokrowiec antyalergiczny.Model jest dostępny w trzech twardościach (H2, H3, H4) Wysokość materaca: 21 cm.

POCKET_DUO
7-strefowy POCKET DUO i POCKET DUO LX

Najbardziej zaawansowany technologicznie materac kieszeniowy w Polsce! Posiada aż trzy warstwy sprężyn woreczkowych zapewniających niezwykły komfort wypoczynku. Materac posiada dwie strony o różnych twardościach do wyboru. Istnieje możliwość zamówienia materaca obłożonego obustronnie pianką lateksową. Wysokość 26 cm.

Carat_PVES
7- strefowy CARAT PVES

Materac posiada wkład ze sprężyn kieszeniowych 7-strefowych. Dla zwiększenia komfortu z jednej strony materaca zastosowano piankę termoelastyczną. Materac kieszeniowy z efektem pamięci zapewni najdoskonalsze dopasowanie do ciała. Gwarantuje odpowiednie podparcie kręgosłupa a przez to odprężenie i regenerację po ciężkim dniu. Model jest dostępny w trzech twardościach (H1, H2, H3)

Multi_500_PVES
7- strefowy MULTI PVES

Materac jednostronny, posiadający wkład ze zwiększoną liczbą sprężyn kieszeniowych 7-strefowych (500 sztuk na metr kwadratowy). Obłożony pianką wysokoelastyczną oraz, dla zwiększenia komfortu, warstwą pianki termoelastycznej oferującej precyzyjne podparcie kręgosłupa. Pokrowiec impregnowany Aloe Verą. Perfekcyjne wykonanie i najlepsza jakość użytych materiałów to gwarancja pełnego relaksu oraz regeneracji sił podczas snu. Model jest dostępny w trzech twardościach (H1, H2, H3)