PIANKOWE

TERMOELASTYCZNE

MINDFOAM 15
MINDFOAM 15

Mindfoam 15 wykonano z wysokoelastycznej pianki KALTSCHAUM z dodatkiem pianki VISCOELASTIC. Ich zastosowanie sprawia, że materac inteligentnie modeluje się pod wpływem nacisku i temperatury do ciała, ale jednocześnie jest niezwykle odporny na odkształcenia. Materac jest antyalergiczny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Model jest dostępny w trzech twardościach (H1, H2). Wysokość 17 cm.

MPK-PVE
MPK-PVE

Materac wykonany jest z wysokoelastycznej pianki Kaltschaum profilowanej obustronnie w celu podwyższenia elastyczności oraz z termoelastycznej pianki nowej generacji Viscoelastic, która pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się inteligentnie do ciała. Dzięki temu uzyskujemy poczucie całkowitego odprężenia, odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz poprawne krążenie. Model jest dostępny w trzech twardościach (H1, H2). Wysokość materaca: 21cm.

MINDFOAM BIO 18
MINDFOAM BIO 18

Materac wykonany jest z wysokosprężystej pianki BIOGREEN nasączonej olejkami z lnu i kokosu oraz komfortowej pianki VISCOELASTIC. Pianka VISCOELASTIC jest warstwą zewnętrzną reagującą na temperaturę ciała,gwarantując idealne dopasowanie do anatomicznego profilu kręgosłupa i ciężaru użytkownika materaca. Materac posiada otwory w obu piankach zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza jednocześnie tworząc siedem stref twadrości. Wyprodukowany z naturalnych składników, bez toksycznych dodatków. Jego wysokość to 18 cm. Posiada rekomendację Forum Promocji Zdrowia ze szczególnym zaleceniem dla alergików i osób cierpiących na przewlekłe schorzenia dróg oddechowych.

BIOGREEN 18
BIOGREEN VE 18

Materac JMB Biogreen VE 18 wykonany jest z pianki termoelastycznej VISCOELASTIC oraz wysokoelastycznej pianki BIOGREEN (kaltschaum), nasączonej leczniczymi olejkami z lnu i kokosu. Pianka VISCOELASTIC jest warstwą zewnętrzną reagującą na temperaturę ciała,gwarantując idealne dopasowanie do anatomicznego profilu kręgosłupa i ciężaru użytkownika materaca. Materac posiada otwory w obu piankach zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza jednocześnie tworząc siedem stref twadrości.Polecany jest alergikom oraz osobom cierpiącym na przewlekłe schorzenia dróg oddechowych (rekomendacja Forum Promocji Zdrowia). Zastosowanie dwóch rodzajów pianek sprawia, że materac doskonale modeluje się pod wpływem ciepła i nacisku a jednocześnie jest odporny na trwałe odkształcenia. Perfekcyjne wykonanie daje gwarancję pełnego relaksu oraz regeneracji sił podczas snu.  

viscogold
VISCOGOLD 18

Dwustronny materac wykonany z pianki KALTSCHAUM oraz pianki termoelastycznej VISCOLEASTIC reagując na ciepło dostosowuje się do budowy anatomicznej użytkownika, gwarantując tym samym optymalne podparcie kręgosłupa podczas snu. Wkład materaca charakteryzuje się wielostrefową kombinacją pianek: rdzeń pianka KALTSCHAUM, którą obustronnie okrywają dwie pianki termoelastyczne VISCOELASTIC o różnej gęstości, reagują na temperaturę ciała, gwarantując idealne dopasowanie do anantomicznego profilu kręgosłupa i ciężaru użytkownika materaca. Jest to jeden z najlepszych materacy ortopedycznych, zapobiegający wadom postawy i skrzywieniom kręgosłupa. Jego wysokość to 18 cm. Wymiary materacy są indywidualnie dostosowywane do potrzeb i wymagań klientów.

VISCO BIO 22
VISCO BIO 22

Luksusowy, dwustronny materac będący połączeniem trzech rodzajów pianek: VISCOELASTIC, BIO oraz BIOGREEN nasączonych olejkami z kokosu oraz lnu. Pianki BIO są polecane alergikom. Specjalnie wyprofilowane warstwy gwarantują optymalne dopasowanie do anatomicznych krzywizn kręgosłupa w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Materac cechuje wygoda oraz najwyższa jakość wykonania. Wysokość to 22 cm.

LATEKSOWE

XCBATloEPELNFpnQZ7FLhfInXPhS2mapAuOcuqXP0bnoq72WVZoUdSiYg1K2_jmb-katalog-materace-2015-v9-32jpg-image()
LUXOR 16 CLASSIC

Materac lateksowy siedmiostrefowy z możliwością indywidualnego doboru pokrowca wykonanego ze specjalistycznych tkanin. Materac Perfekcyjnie profilowana struktura zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Zapewnia perfekcyjne dostosowanie się do anatomicznego kształtu kręgosłupa. Materac antyalergiczny. Model jest dostępny w dwóch twardościach (H1,H2,H3). Wysokość materaca 18 cm.

iImydlqIGUzXrjEtQp2cT21kuMYgDZmaQYdzHC0gY7ssLYFZfVai7tqW3pFl_jmb-katalog-materace-2015-v9-30jpg-image()
LUXOR 16 DUO

Model materaca lateksowego typu Double Comfort, jedna strona materaca o twardości H2 (średnio twardy) druga o twardości H3 (twardy). Perfekcyjnie profilowana struktura zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Możliwość indywidualnego doboru pokrowca wykonanego ze specjalistycznych tkanin. Materac antyalergiczny. Jego wysokość to 18 cm.

P33kBEZ7MQJO3DzdHdlXtMovrtbpGI436TWiotEUKBG21YGQHZhvNg7cUTnP_jmb-katalog-materace-2015-v9-28jpg-image()
LUXOR 18 NATUR

Model materaca siedmiostrefowego wykonanego z naturalnego lateksu. Perfekcyjnie profilowana struktura zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Produkt oparty jest wyłącznie na naturalnych surowcach. Zapewnia perfekcyjne dostosowanie się do anatomicznego kształtu kręgosłupa. Możliwość indywidualnego doboru pokrowca wykonanego ze specjalistycznych tkanin. Model jest dostępny w dwóch twardościach (H2, H3). Wysokość materaca 20 cm.

NAWIERZCHNIOWE

Kolekcja materacy nawierzchniowych to gwarancja zdrowego środowiska snu. Materace z serii MP, tak zwane TOP MATERACE, stanowią górną, najwyższą część łóżka. Ich zastosowanie przedłuża żywotność właściwego materaca i poprawia komfort spania. Uczucie sprężystości i higieny w znacznym stopniu podnosi standard całego łóżka. Materace MP są doskonałym wykończeniem dwóch jednoosobowych łóżek, dając wrażenie spójności, tworząc wygodne łóżko dla dwóch osób.
MP-3050PLX
MP 30 LX

MP 30 PLX / MP 50 PLX to modele materaca z lateksu syntetycznego o wysokości 4 cm lub 6 cm.

MP 30 LX
MP 30 PLX / MP 50 PLX

MP 30 LX to model materaca ochronnego z lateksu naturalnego. Możliwość indywidualnego doboru pokrowca wykonanego ze specjalistycznych tkanin. Wysokość materaca 4 cm.

MPVE_50
MP 50 VE

MP 50 VE to model materaca z wkładem z pianki VISCOELASTIC,reagującej na temperaturę ciała, gwarantuje idealne dopasowanie do anatomicznego profilu kręgosłupa i ciężaru użytkownika. Możliwość indywidualnego doboru pokrowca wykonanego ze specjalistycznych tkanin. Model jest dostępny w trzech twardościach (H1, H2, H3).Wysokość materaca 6 cm.