STELAŻE

NIEREGULOWANE

EASY-FIX
Stelaż do łóżka EASY FIX

Praktyczny, a przy tym bardzo solidny stelaż do łóżka, idealny dla materacy nieelastycznych. Składa się z 15 listew sprężynujących, osadzonych na ramie stelaża. Wysokość stelaża wynosi 6 cm. W naszych salonach dopasujemy stelaż do każdego materaca. Istnieje także możliwość zamówienia stelaża o bardzo nietypowych wymiarach.

VARIO-FIX
Stelaż do łóżka VARIO FIX

Solidny stelaż składający się z 28 listew sprężynujących, osadzonych na wahliwych gniazdach (łożyskach). Listwy zapewniają optymalne, poziome oraz pionowe wsparcie dla materaca. Środkowa część stelaża posiada regulowaną twardość. Stelaż przystosowany jest do wszystkich typów materacy. Wysokość stelaża – 8 cm. Istnieje możliwość zakupu tego modelu stelaża w każdym wybranym rozmiarze.

STELAŻE

REGULOWANE

EASY-FLEX
Regulowany stelaż do łóżka EASY FLEX

Wytrzymały stelaż do łóżka składający się z 15 sprężynujących listew, osadzonych na jego ramie. Możliwość ręcznej regulacji podgłówka oraz podnóżka umożliwia dostosowanie stelaża, na którym spoczywa materac do własnych potrzeb. Wystarczy unieść podgłówek, by móc wygodnie poczytać książkę lub pooglądać telewizję. Uniesienie podnóżka wspaniale odpręża zmęczone po całym dniu nogi. Wysokość stelaża – 6,5 cm. Wymiary stelaża zależą od indywidualnego zamówienia. Podejmujemy się realizacji stelaży do łóżek o nietypowych wymiarach.

VARIO-FLEX
Regulowany stelaż do łóżka VARIO FLEX

Zaawansowana konstrukcja stelaża Vario Flex w znacznym stopniu podwyższa komfort spania. Posiada on 28 elastycznych listewek, które wraz z nakładkami mocowane są podwójnie. Powoduje to zwiększenie trwałości i lepszą amortyzację. Wydzielona strefa pasa barkowego oraz możliwość indywidualnego ustawienia twardości w strefie dla pasa biodrowego zaprojektowano tak, by całość lepiej dopasowywała się do ciała. Stelaż przeznaczony jest do wszystkich rodzajów materacy.

CLASSIC-7-MOT
Stelaż regulowany elektrycznie
CLASSIC 7 MOT

Wygoda i komfort wypoczynku osiągnięte dzięki nowoczesnej technologii. Doskonały stelaż z regulacją elektryczną posiada 7 stref, 28 elastycznych listew oraz potrójne, ruchome nakładki pracujące w wielu kierunkach. Dla lepszej wygody wydzielono w nim strefy podwyższonego komfortu pasa biodrowego. Części metalowe pomalowano proszkowo, co gwarantuje trwałość powłoki. Classic 7 Mot posiada dwa niezależne, niskoszmerowe silniki, umożliwiające elektryczną regulację części dolnej i górnej. Do zestawu dołączony jest pilot umożliwiający wygodne sterowanie. W stelażu zastosowano instalację niskiego napięcia 24 V oraz system awaryjnego składania stelaża na wypadek braku prądu. Stelaż przystosowany jest do materacy piankowych i lateksowych.

TWIN-MASTER
Stelaż regulowany elektrycznie
TWIN MASTER

Elektrycznie sterowany stelaż o dwusilnikowym napędzie, łatwy do umieszczenia na każdym łóżku. Gwarantuje komfortowy sen w nocy i wspaniały relaks w ciągu dnia. Posiada wiele przegubów i punktów regulacji. Dzięki stelażowi możliwe jest dostosowanie pozycji materaca do indywidualnych potrzeb, zachowując jego właściwości. Istnieje możliwość zakupu pilota bezprzewodowego. Wysokość stelaża – 10 cm.