MATERACE HYBRYDOWE

hybrydowe_1
Materac Hybryd 500 Next

Materac hybrydowy, w którym żelowa pianka z grafenem i srebrnym proszkiem podparta jest sprężynami kieszeniowymi o gęstości 500 szt./m kw. Innowacyjna pianka żelowa jest niesamowicie sprężysta i gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała. Jednym z jej składników jest GRAFEN, który zapewnia optymalną termoregulację. Dzięki temu NEXT nie nagrzewa się, jak choćby pianki lateksowe czy visco. Kolejna nowość to zastosowanie srebrnego proszku (nie jonów srebra jak w innych materacach), który zmieszany z pianką zapewnia jej wysoką antybakteryjność oraz przeciwdziała pojawianiu się pleśni czy grzybów.
• ŻEL – komfort i trwałość
• GRAFEN – termoregulacja
• SREBRNY PROSZEK – higiena
Materac NEXT na nowo definiuje pojęcie komfortowego snu.

hybryd 1000 next
Materac Hybryd 1000 Next

Materac hybrydowy, w którym żelowa pianka z grafenem i srebrnym proszkiem podparta jest sprężynami kieszeniowymi o gęstości 1000 szt./m kw. Innowacyjna pianka żelowa jest niesamowicie sprężysta i gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała. Jednym z jej składników jest GRAFEN, który zapewnia optymalną termoregulację. Dzięki temu NEXT nie nagrzewa się, jak choćby pianki lateksowe czy visco. Kolejna nowość to zastosowanie srebrnego proszku (nie jonów srebra jak w innych materacach), który zmieszany z pianką zapewnia jej wysoką antybakteryjność oraz przeciwdziała pojawianiu się pleśni czy grzybów.
• ŻEL – komfort i trwałość
• GRAFEN – termoregulacja
• SREBRNY PROSZEK – higiena
Materac NEXT na nowo definiuje pojęcie komfortowego snu.

carat hybryd
Materac CARAT HYBRYD

Stanowi połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych w ilości 300/m kw z pianką z pamięcią otulającą ciało. Pokrowiec materaca stanowi naturalną barierę antybakteryjną. Jest zapinany na zamek, co umożliwia zdjęcie go i wypranie.