MATERACE HYBRYDOWE

hybrydowe_1
Materac Hybryd 500 Next

Materac hybrydowy, w którym żelowa pianka z grafenem i srebrnym proszkiem podparta jest sprężynami kieszeniowymi o gęstości 500 szt./m kw. Innowacyjna pianka żelowa jest niesamowicie sprężysta i gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała. Jednym z jej składników jest GRAFEN, który zapewnia optymalną termoregulację. Dzięki temu NEXT nie nagrzewa się, jak choćby pianki lateksowe czy visco. Kolejna nowość to zastosowanie srebrnego proszku (nie jonów srebra jak w innych materacach), który zmieszany z pianką zapewnia jej wysoką antybakteryjność oraz przeciwdziała pojawianiu się pleśni czy grzybów.
• ŻEL – komfort i trwałość
• GRAFEN – termoregulacja
• SREBRNY PROSZEK – higiena
Materac NEXT na nowo definiuje pojęcie komfortowego snu.

hybryd 1000 next
Materac Hybryd 1000 Next

Materac hybrydowy, w którym żelowa pianka z grafenem i srebrnym proszkiem podparta jest sprężynami kieszeniowymi o gęstości 1000 szt./m kw. Innowacyjna pianka żelowa jest niesamowicie sprężysta i gwarantuje najlepsze dopasowanie do ciała. Jednym z jej składników jest GRAFEN, który zapewnia optymalną termoregulację. Dzięki temu NEXT nie nagrzewa się, jak choćby pianki lateksowe czy visco. Kolejna nowość to zastosowanie srebrnego proszku (nie jonów srebra jak w innych materacach), który zmieszany z pianką zapewnia jej wysoką antybakteryjność oraz przeciwdziała pojawianiu się pleśni czy grzybów.
• ŻEL – komfort i trwałość
• GRAFEN – termoregulacja
• SREBRNY PROSZEK – higiena
Materac NEXT na nowo definiuje pojęcie komfortowego snu.

carat hybryd
Materac CARAT HYBRYD

Stanowi połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych w ilości 300/m kw z pianką z pamięcią otulającą ciało. Pianka HR jest to pianka charakteryzująca się jeszcze lepszym dopasowywaniem się do ciała oraz sprężystością, co daje poczucie jeszcze większego komfortu. Pianka HR jest bardzo trwała na odkształcenia. Pokrowiec materaca stanowi naturalną barierę antybakteryjną. Jest zapinany na zamek, co umożliwia zdjęcie go i wypranie.

Hybryd 500
Materac Carat Hybryd 500

Jest połączeniem wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych w ilości 500/m kw z kombinacją pianek w jego górnej części. Wierzchnia warstwa to komfortowa pianka z pamięcią otulająca ciało, następnie pianka lateksowa o doskonałych właściwościach regulacji temperatury. Pod nią znajdują się sprężyny, które stanowią stabilne podparcie. Pokrowiec materaca to naturalna bariera antybakteryjna. Jest zapinany na zamek, co umożliwia zdjęcie go i wypranie.

Hybryd 1000
Materac Carat Hybryd 1000

To połączenie wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych w ilości 1000/m kw z kombinacją pianek w jego górnej części. Wierzchnią warstwę stanowi komfortowa pianka z pamięcią otulająca ciało, następnie pianka lateksowa o doskonałych właściwościach regulacji temperatury. Pod nią umieszczone są sprężyny, jako stabilne podparcie. Pokrowiec materaca jest naturalną barierą antybakteryjną. Zapinany na zamek umożliwia zdjęcie i wypranie.