DZIECIĘCE

lily
Materac do łóżeczka dziecięcego LILY

Dwustronny materac dziecięcy wykonany z pianki wysokosprężystej o grubości 8 centymetrów. Wykonywany jest na wybrany przez klienta wymiar.

lucy
Materac do łóżeczka dziecięcego LUCY

Wykonany z pianki wysokosprężystej o grubości 6 cm oraz jednocentymetrowej maty kokosowej. Dzięki dwóm różnym stronom, materaca można używać na różnych etapach rozwoju dziecka.

oscar
Materac do łóżeczka dziecięcego OSCAR

Wykonany z pianki wysokosprężystej o wysokości 6 cm oraz dwucentymetrowej maty kokosowej. Dzięki dwóm różnym stronom, materaca możemy używać na różnych etapach rozwoju dziecka.

dominic
Materac do łóżeczka dziecięcego DOMINIC

Wysokiej jakości materac dziecięcy składający się z pianki wysokosprężystej, 2 cm maty kokosowej oraz 1 cm warstwy lateksowej. Polecany w szczególności dla dzieci z alergią, dzięki antybakteryjnym własciwościom lateksu.

david
Materac do łóżeczka dziecięcego DAWID

Wysokiej jakości materac dziecięcy wykonany z pianki wysokosprężystej o grubości 4 cm, trzycentymetrowej maty kokosowej oraz dwucentymetrowej warstwy lateksowej. Naturalny lateks tworzy barierę dla alergenów i roztoczy, przez co jest najlepszym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków.

cesar
Materac do łóżeczka dziecięcego CESAR

Wykonany z pianki poliuretanowej. Dodatek termoelastycznej pianki VISCOELASTIC reguluje temperaturę ciała oraz pozwala na idealne dostosowanie materaca do budowy anatomicznej kręgosłupa i całego ciała.

pascal
Materac do łóżeczka dziecięcego PASCAL

Wysokiej klasy materac wykonany z 2 cm pianki lateksowej oraz ośmiocentymetrowej maty kokosowej. Dzięki antybakteryjnym właściwościom lateksu idealny dla małych alergików oraz astmatyków.

sara
Materac do łóżeczka dziecięcego SARA

Wysokiej klasy antyalergiczny materac dziecięcy wykonany z pianki lateksowej z przekładką typu sizal, pozwalającą skutecznie odprowadzić wilgoć oraz umożliwiającą swobodne oddychanie. Naturalny lateks tworzy barierę dla alergenów i roztoczy, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków.

victoria
Materac do łóżeczka dziecięcego VICTORIA

Najwyższej klasy antyalergiczny materac dziecięcy wykonany z pianki wysokoelastycznej z wkładem kokosowym oraz dodatkiem typu pocket. Łączy idealne właściwości zdrowotne z wysokim komfortem użytkowania.

betty
Materac do łóżeczka dziecięcego BETTY

Najwyższej klasy materac dziecięcy wykonany z pianki Dry Feel. Łączy idealne właściwości zdrowotne z wysokim komfortem użytkowania.

Pianka ta swoją strukturą przypomina pumeks, lecz jest bardzo wygodna. Jej największą zaletą jest fakt, że nie chłonie cieczy, więc materac można w razie potrzeby (zabrudzenie, zamoczenie) przepłukać, co często przydaje się przy młodszych dzieciach.

Materac cechuje doskonała jakość wykonania oraz właściwości antyalergiczne.

Grubość materaca: 8 cm