DLA DWOJGA

CARAT-MIXT
Materac dla dwojga CARAT MIXT

Dwustronny materac wykonany z dwóch rodzajów sprężyn kieszeniowych o różnych twardościach. Każdy wkład jest siedmiostrefowy. W różnych miejscach indywidualnie dopasowuje się do ciała, w zależności od wywieranego nacisku. Dzięki temu jest sprężysty i komfortowy dla użytkowników o różnej wadze ciała. Wysoka jakość wykonania i walory prozdrowotne. Wysokość 20 cm. Rekomendacja Forum Promocji Zdrowia.

MULTI-MIXT
Materac dla dwojga MULTI MIXT

Dwustronny materac siedmiostrefowy o gęsto ułożonych sprężynach (500 sztuk na metr kw.). Kompozycja sizalu (po stronie twardszej), lateksu (po stronie bardziej miękkiej) oraz pianki BIOGREEN nasączonej wyciągiem z lnu i kokosu. Odpowiedni dla alergików. Model o zróżnicowanych twardościach zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa. Wysokość 23 cm. Rekomendacja Forum Promocji Zdrowia.

MINDFOAM-MIXT
Materac dla dwojga MINDFOAM MIXT

Jednostronny materac wykonany z trzech pianek: wysokoelastycznej KALTSCHAUM niezwykle trwałej na odkształcenia, pianki termoelastycznej VISCOELASTIC dopasowującej się pod wpływem temperatury oraz pianki BIOGREEN – delikatnej i sprężystej. Pianka Biogreen nasączona została olejkami z esencji lnu i kokosu o właściwościach relaksacyjnych i odprężających. Wysokość 20 cm. Rekomendacja Forum Promocji Zdrowia.